Kontakti

Uprava

Andrej Lešnjak
Andrej Lešnjak

Direktor

+386 1 42 04 390
+386 41 251 500
andrej.lesnjak@qtechna.si

Komerciala

Mateja Kuhar
Mateja Kuhar

Vodja oddelka

+386 7 49 12 485
+386 41 359 829
mateja.kuhar@qtechna.si

Tina Kopina
Tina Kopina

Namestnica vodje

+386 7 49 12 457
+386 41 354 449
tina.kopina@qtechna.si

Računovodsko finančni sektor

Brigita Nečemer
Brigita Nečemer

+386 7 49 12 427
brigita.necemer@qtechna.si

Splošne pravne in kadrovske zadeve

Bernardka Lončarič Črpič
Bernardka Lončarič Črpič

Tajništvo

Karin Drenik
Karin Drenik

+386 7 49 12 470
karin.drenik@qtechna.si

Varnost in zdravje pri delu

Marko Ban
Marko Ban

+386 7 49 12 414
+386 31 648 589
marko.ban@qtechna.si

Preiskušanja in nadzori

Iztok Palčič
Iztok Palčič

Vodja oddelka

+386 7 49 12 428
+386 40 454 626
iztok.palcic@qtechna.si

Marko Andrejaš
Marko Andrejaš

Tehnični vodja, nuklearna in farmacevtska industrija

+386 7 49 12 479
+386 31 559 251
marko.andrejas@qtechna.si

Klemen Hlebec
Klemen Hlebec

Tehnični vodja, konvencionalna energetika in livarska industrija

+386 7 49 12 409
+386 40 726 825
klemen.hlebec@qtechna.si

Certifikacijski organ/Kakovost

Ambrož Rožman
Ambrož Rožman

Vodja oddelka

+386 7 49 12 419
+386 41 215 267
ambroz.rozman@qtechna.si

Kontrolni organ

Joaquín López López
Joaquín López López

Vodja oddelka

+386 7 49 12 513
+386 41 995 118
joaquin.lopez@qtechna.si

Izobraževalni center

Domen Ribič
Domen Ribič

Vodja oddelka

+386 7 49 12 509
+386 40 609 436
domen.ribic@qtechna.si

Rebeka Topolnik
Rebeka Topolnik

Vodja področja certificiranja osebja za neporušitvene preiskave

+386 7 49 12 484
+386 41 365 942
rebeka.topolnik@qtechna.si

Interoperabilnost železniškega sistema

Dušan Balažič
Dušan Balažič

Vodja oddelka

+386 7 49 12 417
+386 41 735 487
dusan.balazic@qtechna.si